~*Vampire World*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*Vampire World*~

Toва е един свят... свят изпълнен с много кръв, жертви, болка и страдание.... Светът на вампирите...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Марко Сули

Go down 
АвторСъобщение
raven-eye

raven-eye


Брой мнения : 3
Registration date : 27.02.2008

Марко Сули Empty
ПисанеЗаглавие: Марко Сули   Марко Сули Icon_minitimeЧет Фев 28, 2008 8:32 am

Марко Сули 0155cfc40f5346c2

Името ми е Марко Сули.... и съм на 23 години или поне бях преди приятелката ми да ме ухапе и да се превърна в това, което съм сега. - вампир. От ужас случайно я убих. Това ми беше първото убийство... Отначало не можех да свикна или па-точно да осъзная, че вече ще живея вечно... Но всичко си имаше цена... Вече не можех да се хоказвам на дневна слънчева светлина, което усложни моето положение тъй като се опитвах да продължа нормалното си съществуване. Но всичките ми познати забелязваха очевидната промяна и дори понякога ме наричаха "вампир" на шега дори без да подозират, че всъщност това беше изтина. И така до една вечер, когато в градчето не дойдоха група вампири и не упостошиха всичко да основи. Мен ме пощадиха единствено, защото бях един от тях - вампир... Те ме отведоха в техния град и оттогава живея там. НАучих се да ловувам и да си набавям необходимата кръв и постепенно се превърнах в един от тях. След известно време постъпих в армията на кралицата като войн, макар че не мога да се нарека войн, защото загубих всичко човешко, превръщайки се в звяр, който убива на ред само за да се храни... Всъщност постепенно започнах да гледам на убийствата не като на убийства, каквито си бяха, а като начин за оцеляване. Научех единствения закон, който владстваше - по-силният повеждава. От толкова могото кръв дори светло зелените ми оче се оцветиха в черно без да показват какво всъщност чувстват... От стотиците битки по цялото ми тяло се появиха много белези - някои се заличиха, други не...
Върнете се в началото Go down
http://webtown2.forumi.bg
 
Марко Сули
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~*Vampire World*~ :: Герои :: Описание-
Идете на: