~*Vampire World*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*Vampire World*~

Toва е един свят... свят изпълнен с много кръв, жертви, болка и страдание.... Светът на вампирите...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 VampirePrincess

Go down 
АвторСъобщение
VampirePrincess
Pa!nTeĐ SaĐnesS
VampirePrincess


Брой мнения : 32
Age : 31
Location : Мечтирия, DreamLand
Registration date : 20.08.2007

VampirePrincess Empty
ПисанеЗаглавие: VampirePrincess   VampirePrincess Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 11:12 am

VampirePrincess


VampirePrincess VampireVampirePrincess 86733_98508

Името ми е Анджелика Спенсър... На 21 човешки години съм. Преди 5 години бях ухапана от своя най - добър приятел и станах това, което всички виждате на снимките по - горе. След охапването ми остана дълготраен белег, точно зад дясното ухо. Не след дълго разбрах, че и баща ми е бил вампир. Бях шокирана. Израснах без майка и незнаех къде да потърся подкрепа. Бях много оплашена... Тогава разбрах истинската причина за смъртта на майка ми - убийство. Едва две години след като ме е родила тя е прекрачила прага на смъртта. Убита е в битка с демони при вековното дърво. Ето защо толкова мразя това дърво... След като станах вампир се преместих да живея в замъка, който се оказа истинския ми дом. Разбрах, че баща ми е бил предводител на всички вампири - а мислех, че работи като счетоводител?! Станах принцеса на вампирите - нормално, все пак баща ми е крал. Освен това съм и покровителка на върколаците, което значи, че те ми се подчиняват и съм защитена от тях... След това разбрах, че имам доведена сестра с която доста добре си паснахме. Започнах да водя труден живот - битки, лов, храна... Забравих всички човешки чувства и тогава.. тогава се влюбих. Знаех, че е глупаво, знаех че вампирите не могат да обичат, но аз го сторих.. Как можах да почувствам това толкова чисто чувство?! Мерзост! Както и да е.. Влюбих се в най - добрият си приятел, за които стана въпрос по - горе в текста. Пожелах го.. но успях ли да го имам?
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/ann_dp
VampirePrincess
Pa!nTeĐ SaĐnesS
VampirePrincess


Брой мнения : 32
Age : 31
Location : Мечтирия, DreamLand
Registration date : 20.08.2007

VampirePrincess Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VampirePrincess   VampirePrincess Icon_minitimeВто Сеп 11, 2007 5:13 am

VampirePrincess Vampchick VampirePrincess 5970


VampirePrincess 01
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/ann_dp
 
VampirePrincess
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~*Vampire World*~ :: Герои :: Описание-
Идете на: