~*Vampire World*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*Vampire World*~

Toва е един свят... свят изпълнен с много кръв, жертви, болка и страдание.... Светът на вампирите...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 NighTmaRe

Go down 
АвторСъобщение
NighTmaRe

NighTmaRe


Брой мнения : 3
Age : 30
Location : In your dreams...
Registration date : 20.08.2007

NighTmaRe Empty
ПисанеЗаглавие: NighTmaRe   NighTmaRe Icon_minitimeВто Сеп 11, 2007 4:07 am

Името ми е Алая Спенсър...Човешките ми години са 19.Преди три години разбрах,че майка ми е имала връзка с друг вампир,който се оказа мой баща,а на всичко отгоре и крал...Тази истина не ми понесе кой знае колко добре...В началото.От малка мислех,че съм полу-смъртна и полу-вампир...И понеже живеех в свят на жестокости,не осъзнавах,че и аз съм вампир като другите...Правех необходимото-убивах,за да се храня.След като майка ми ме остави сама,реших да потърся истинския си баща-ако още беше жив...Пътят ме отведе до замък...Първата ми мисъл беше,че е бил прислужник,а той се оказа крал...Научих шокираща истина-имала съм сестра,за която не съм подозирала...Допаднахме си,макар че в началото не я харесвах много...(Тя беше отраснала на място с хора,а аз в света на вампирите).Сега живея в замъка...Разбрах,че съм повелителка на болките,мъкте и страданието...Харесва ми...Пасва ми идеално.Никога не съм отдавала голямо значение на чувствата,затова и постепенно ги запратих надълбоко в мен...А след като майка ми ме изостави забравих напълно за думата "любов".Обичам да ловувам,но най-вече със сестра ми...Тогава винаги е интересно.Аз отново бях в моя свят с изключение,че сега властвах там...Болката и страдането са моето призвание,а смъртта идва от самосебе си...
NighTmaRe 56002
Върнете се в началото Go down
https://vampireworld.forumotion.com
 
NighTmaRe
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~*Vampire World*~ :: Герои :: Описание-
Идете на: